Wyroby hutnicze – oferta dla Oświęcimia

Wieloletnie doświadczenie Euro-Spec w dziedzinie dystrybucji stali, gwarantuje usługi handlowe na najwyższym poziomie. Cały asortyment sprowadzany jest od sprawdzonych producentów. Profile stalowe, takie jak rury prostokątne, to materiały potrzebne w budownictwie, przemyśle i motoryzacji. Cechuje je trwałość i solidność wykonania. Nasza hurtownia stali zapewnia również fachowe doradztwo. Rury, blachy i inne artykuły dopasowujemy do Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców Oświęcimia i okolic. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Solidne rozwiązania – ogrodzenia panelowe w Oświęcimiu od Euro-Spec

Zabezpieczenie terenów prywatnych czy firmowych poprzez otoczenie ich specjalnymi panelami ogrodzeniowymi to standardowa procedura na wielu posesjach. Wybierając właściwy produkt do tego celu, stawiamy na wysoką jakość wykonania. Ogrodzenie panelowe musi być wykonane z solidnych przęseł, które nie ulegną korozji oraz będą odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Nasza oferta jest również dostępna dla mieszkańców Oświęcimia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i przejrzenia naszego asortymentu z ogrodzeniami panelowymi.

Bezpieczeństwo i wygoda – panele ogrodzeniowe

Ogrodzenia panelowe dostępne w naszej hurtowni, mamy tylko od sprawdzonych producentów. To często wykorzystywane rozwiązanie, między innymi z uwagi na modułowość. Każde ogrodzenie panelowe zakupione w Euro-Spec to gwarancja trwałości i jakości na lata, bez obaw o korozję. Działamy również na terenie Oświęcimia, a naszą działalność stale poszerzamy. Zachęcamy do skorzystania z oferty zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne.

stal,rury,hurtownia

Wyroby hutnicze:
Tomasz Lamik

513 163 574
t.lamik@euro-spec.pl

Wyroby hutnicze:
Monika Baran

511 050 776
handlowy@euro-spec.pl

Wyroby hutnicze
Metale kolorowe:
Damian Karkosz

696 605 766
handlowy2@euro-spec.pl

Podmurówki i ogrodzenia:
Irena Hornig

500 076 670
ogrodzenia@euro-spec.pl