Hurtownia stali śląsk

Hurtownia stali śląsk – zajmujemy s dystrybucją wyrobów hutniczych i stali. Oferujemy  szeroki asortyment materiałów stalowych. Dostarczamy materiały do każdego miejsca w Polsce.  

Nasza hurtownia stali śląsk stawia na profesjonalną obsługę. Zapewniamy transport do wyznaczonego przez klienta miejsca w wyznaczonym czasie. Nasze wyroby hutnicze powstają z najwyższej jakości stali, posiadającej atesty. Posiadając magazyn – skład stali, jesteśmy w stanie wykonać zamówiony produkt w bardzo krótkim czasie. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu z naszymi doradcami, którzy udzielą wszelkich informacji i służą cenną radą.

hurtownia stali śląsk

Hurtownia stali śląsk

Oferujemy również usługę cięcia na wymiar oraz pod kątem metali kolorowych i innych materiałów u nas zakupionych. Nasz park maszynowy pozwoli na  zrealizowanie cięcia materiałów na wymiar według Państwa wymagań.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

pręty okrągłe, pręty kwadratowe, rury okrągłe, blachy gorąco- i zimnowalcowane, kątowniki, wyroby budowlane, płaskowniki, ceowniki teowniki, profile zimnogięte (czarne i ocynkowane) i wiele innych.

Hurtownia stali śląsk

Interesują Państwa wyroby hutnicze ze stali? Posiadamy szeroką ofertę wyrobów stalowych oraz możliwość dowozu do dowolnego miejsca w Polsce w wyznaczonym terminie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy udzielą wszelkich informacji i służą cenną radą:

Wyroby hutnicze:
Tomasz Lamik

513 163 574
t.lamik@euro-spec.pl

Wyroby hutnicze:
Monika Baran

511 050 776
handlowy@euro-spec.pl

Wyroby hutnicze
Metale kolorowe:
Damian Karkosz

696 605 766
handlowy2@euro-spec.pl

Podmurówki i ogrodzenia:
Irena Hornig

500 076 670
ogrodzenia@euro-spec.pl