Hurtownia stali na Śląsku – Euro-Spec

Jako hurtownia stali, prężnie działająca na terenie Śląska, zajmujemy się dystrybucją wyrobów hutniczych i stali. Oferujemy szeroki asortyment materiałów stalowych, w tym kątowniki, rury oraz blachy gorąco- i zimnowalcowane. Nasze wyroby hutnicze powstają z najwyższej jakości stali, posiadającej atesty. Dzięki składowi stali z magazynem, jesteśmy w stanie wykonać zamówiony produkt w bardzo krótkim czasie. Jako hurtownia oferujemy również rury i profile stalowe zamknięte.

Kompleksowe usługi hurtowni Euro-Spec w województwie śląskim

Naszym klientom oferujemy usługę cięcia stali i metali kolorowych na wymiar. Park maszynowy na terenie naszej firmy pozwala na realizację zamówień wedle ustalonych wymogów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: pręty okrągłe, pręty kwadratowe, rury okrągłe, blachy gorąco- i zimnowalcowane, kątowniki, wyroby budowlane, płaskowniki, ceowniki teowniki, profile zimnogięte (czarne i ocynkowane) i wiele innych.

hurtownia stali śląsk

Stal do zadań specjalnych – rury, kątowniki i panele ogrodzeniowe

Interesują Państwa wyroby hutnicze ze stali? Posiadamy szeroką ofertę materiałów stalowych oraz możliwość dowozu do dowolnego miejsca w Polsce w wyznaczonym przez klienta terminie. W naszym asortymencie mogą również znaleźć Państwo ogrodzenia panelowe, metalowe, zapewniające solidną ochronę na każdej posesji. Przęsła i słupki w tych systemach są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Płoty panelowe to dobre rozwiązanie na każdą działkę. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy udzielą wszelkich informacji dotyczących zamówień i asortymentu.

Wyroby hutnicze:
Tomasz Lamik

513 163 574
t.lamik@euro-spec.pl

Wyroby hutnicze:
Monika Baran

511 050 776
handlowy@euro-spec.pl

Wyroby hutnicze
Metale kolorowe:
Damian Karkosz

696 605 766
handlowy2@euro-spec.pl

Podmurówki i ogrodzenia:
Irena Hornig

500 076 670
ogrodzenia@euro-spec.pl