Hurtownia stali – Tychy

Wyroby hutnicze dostępne w asortymencie Euro-Spec to produkty najwyższej klasy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na kompleksowe doradztwo w sprawie wyboru profili stalowych czy prętów potrzebnych podczas każdej budowy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Posiadamy również wiele rozwiązań dotyczących rur hydraulicznych czy ceowników. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi możemy również zapewnić cięcie stali oraz blach na życzenie klienta, oraz ich transport na terenie Tychów.

Blacha i profile stalowe dla Tychów – stabilne konstrukcje

Stale się rozwijamy i zapewniamy wysoką jakość usług. Każdy wyrób, w tym stalowe rury i blacha zimno- oraz gorącowalcowana posłuży w różnego typu konstrukcjach, także w przypadku paneli ogrodzeniowych znajdujących się w naszej ofercie. Z naszej blachy powstają również solidne profile stalowe. Potrzebujesz rur i ceowników, ale nie wiesz, jakie wybrać? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Profile ocynkowane

Solidne panele ogrodzeniowe – oferta dla Tychów

Dla Tychów oferujemy również ogrodzenia panelowe na tereny prywatne i przemysłowe. Nasze produkty malowane są metodą proszkową, a dodatkowa powłoka cynku zabezpiecza je przed korozją czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ogrodzenia panelowe to sprawdzone i tanie rozwiązanie na każdej posesji. Oferujemy konkurencyjne ceny. Wybierz odpowiednie dla siebie panele ogrodzeniowe już dziś!

Ogrodzenia na miarę potrzeb – Tychy

Postawienie takiego płotu jest niezwykle proste. Przygotowane przez nas i dostarczone do Państwa panele ogrodzeniowe nadają się do samodzielnego montażu na swojej działce. Użyte do produkcji pręty i rury są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając tym samym trwałość na lata. Do każdego ogrodzenia panelowego z łatwością można dobrać także furtkę i bramę prowadzącą do Twojej posesji w TychachJesteś zainteresowany? Zamontuj u siebie ogrodzenie panelowe wysokiej jakości i ciesz się pełnym komfortem.

Wyroby hutnicze:
Tomasz Lamik

513 163 574
t.lamik@euro-spec.pl

Wyroby hutnicze:
Monika Baran

511 050 776
handlowy@euro-spec.pl

Wyroby hutnicze
Metale kolorowe:
Damian Karkosz

696 605 766
handlowy2@euro-spec.pl

Podmurówki i ogrodzenia:
Irena Hornig

500 076 670
ogrodzenia@euro-spec.pl